Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

30 Mayıs 2022
aso_sumerler_abiye_seciminde_dikkat_edilecekler_manisaabiye

Düğün sezonunun açılmasının ardında abiye elbise seçim süreçleri de hızlanmaya başladı. En sevdiğiniz arkadaşınızın ya da yakınınızın düğünde istediğiniz gibi görünebilmeniz için abiye seçerken nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtını iyi bilmelisiniz. İçeriğimiz sayesinde kusursuz görünmeniz için atlamamanız gereken detayları açıklıyoruz. Unutmayın seçtiğiniz abiye modelinin güzel olması ya da tarzınızla uyumlu olması demek abiyenin size çok yakışacağı anlamına gelmiyor. Bu nedenle abiye seçerken aceleci olmamalı, içerisinde kendinizi rahat ve güzel hissettiğiniz modeli bulana kadar kıyafet arama sürecine devam etmelisiniz.

abiye_secerken_kumas_model_neden_onemli
Abiye Seçerken Dikkat Edilecekler
  • Kumaş: Abiye elbise sürecinde kıyafetin kumaşına bakmalısınız. Model ne kadar güzel olursa olsun abiyenin üzerinizde şık durması için kumaşın önemli bir kriter olduğunu unutmamalısınız.
  • Renk: Özel günlerde zayıf gösterdiği için siyah abiye modelleri tercih edilse de abiye seçimlerinizde renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Renk tercihlerinizde ten renginizle uyumlu renkler üzerinden ilerleyebilirsiniz.
  • Desen: Abiye elbise seçiminde sık yapılan hatalardan biri de desen seçimi. Abiye elbise modellerinde yer alan desenler nasıl göründüğünüzü direkt olarak etkiliyor. Büyük desenlerin kişileri olduğundan daha kilolu gösterdiğini atlamamalısınız.
  • Model Seçimi: Etkili bir görünüm için model seçimi dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Model seçimi yaparken abiyenin tarzınızla uyumlu olması önemli olduğu gibi vücut tipinizle de uyumlu olması şart.
abiye_elbiselerde_renk_ve_model_secimi_aso_sumerler
Manisa Abiye Modelleri

Elbise Seçiminin Püf Noktaları

Elbisenizi seçerken elbiseyi nerede giyineceğinize ve gideceğiniz organizasyonla elbisenin uyumuna özen göstermek isteyebilirsiniz. Yakınınızın düğünde giyineceğiniz bir abiye elbise modeliyle doğum günü kutlamasında giyineceğiniz abiye modeli arasında fark olacaktır. Bu nedenle abiyenize karar verirken nerede giyineceğiniz kıyafet seçimini kolaylaştıracaktır. Abiye modelinize karar verirken rahat hareket etmeniz ve elbise içerisinde kendinizi iyi hissetmeniz de seçim sürecinde özen gösterilmesi gereken kriterler arasında.

Elbise seçimlerinde göz ardı edilmemesi gereken bir konu da dekolte. Abiyenizde dekoltenin çok fazla olması istediğiniz etkiyi yaratmanıza engel olacaktır. Bu nedenle abiye modelinizde dekoltenizin tek bir yerde ve vurucu olmasına dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Abiye Trendlerini ASO Sümerler ile Yakala

Trendy ya da tarz olmak herkesin dikkat etmeye çalıştığı bir konu. Ancak tarz olabilmek için dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı var. Manisa abiye markası ASO Sümerler, abiye seçimlerinizde dört dörtlük bir görünüm için destek oluyor. Geniş ürün portföyü sayesinde istediğiniz tarz, renk ve modeldeki abiyelerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca özel dikimdeki gücüyle hazır modellerin dışına çıkarak size özel bir abiye de diktirebilirsiniz.

    Yorum Yap

Total: