MUHTEŞEM CUMA

Muhteşem Cuma
Muhteşem Kampanya

ASO Sümerler’den Gelin Adaylarına Özel Muhteşem Cuma Kampanyası

Manisa gelinlik ve abiyede en çok tercih edilen marka olan ASO Sümerler her zaman olduğu gibi şimdi de evlilik hazırlığında olan çiftlerin yüzünü güldürüyor. ASO Sümerler Muhteşem Cuma kampanyası özelinde gelin adayları hayallerindeki gelinliğe kavuşturduğu gibi muhteşem fiyatıyla da işte bu dedirtiyor.

26 – 27 Kasım tarihlerinde geçerli Muhteşem Cuma kampanyası, sadece helen gelinlik modellerinde geçerli. Kısa süre için 5.000 TL yerine sadece 1.950 TL olan helen gelinlik modelleri kendi tarzını konuşturmak isteyen gelinlerin tercihi oluyor. Muhteşem Cuma kampanyası muhteşem fiyatıyla dikkatleri üzerine çekerken, kampanyanın on adet Helen gelinlik ile sınırlı olduğunun altını çizmekte fayda var.

ASO Sümerler Muhteşem Cuma kampanyasındaki muhteşem fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Cuma ve cumartesi günlerine denk gelen 26 – 27 Kasım tarihlerinde ASO Sümerler mağazasında Helen gelinlik alışverişi yapan on gelinden biri olmak.

Manisa Şehzadeler Belediyesi Karşısı’nda yer alan ASO Sümerler’de gelinlik alışverişinizi yaptıktan sonra istediğiniz zaman gelip gelinliğinizin ölçülerini ayarlatabilirsiniz. Böylece ASO Sümerler Muhteşem Cuma kampanyasından gelinliğinizi alırken, tadilat işlemlerinizi düşünmenize gerek kalmaz.

Manisa Gelinlik Markası ASO Sümerler Her Zaman Yanınızda!

1958 yılında merhum Hacı Ali Sümer tarafından temelleri atılan ve oğulları Nazif Sümer ve Oğuz Sümer’le sektörde gelişen ASO Sümerler’in başarı öyküsü nesilden nesile büyüyerek devam ediyor. Müstakbel çiftlerin özel günlerinde yanında olmayı ilke edinen ASO Sümerler, uygun fiyat politikası, trend gelinlikleri ve kalitesiyle farkını gösteriyor.  ASO Sümerler, Manisa gelinlik kategorisinde olduğu gibi Manisa abiye, Manisa damatlık, Manisa bindallı kategorilerinde de iddialı.

Total: