Prenses Gibi Hissettiren gelinlik modelleri

29 Eylül 2022

Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin gelinlik denildiğinde akla gelen ilk modeller arasında prenses gelinlikler ilk sıralarda yer alıyor. Bu durumun yaşanmasında gelin adaylarının hayatları için dönüm noktası olan düğün günlerinde prensesler gibi olma isteği yatıyor. Kabarık etek kesimiyle düğün günlerinde tüm bakışları üzerinde hisseden gelinler, düğünlerini her hatırladıklarında güzelliklerinin de konuşulması için prenses gelinlik modellerini seçiyor. İhtişamı ve güzelliği yansıtan prenses gelinlikler, moda trendi ne olursa olsun gelin adayları tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Prenses gelinlikler de kendi içerisinde tarzına, kumaşına, yaka kesimine göre farklılaşıyor.

  • Dantelli Prenses Gelinlik
  • İşlemeli Prenses Gelinlik
  • V Yaka Prenses Gelinlik
  • Straplez Prenses Gelinlik
  • Kayık Yaka Prenses Gelinlik
  • Kapalı Prenses Gelinlik
aso_sumerler_manisagelinlik_prenses_gelinlikler
Manisa Gelinlik – Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modeli Hakkında Merak Edilenler

Prenses gelinlikler ismini etek kesiminden almakta olup; gelinlik modeli belden etek kısmına kadar hacimli bir yapıya sahiptir. Masal kahramanı Sindrella’nın kıyafetiyle olan tarzı gelinlik modeline Sindrella gelinlik denilmesini de sağlamıştır. Sindrella gelinlikle bir diğer adıyla da kabarık gelinlikler gelinin masallardaki prensesler kadar büyüleyici gösterdiği için gelinlerin vazgeçilmez modellerindendir. Müstakbel gelinlerin tercihi arasına giren gelinlik modeli yapısı itibariyle basenlerini kamufle etmek isteyenler için idealdir. Prenses gelinlik modeli armut vücut tipi ve kum saati vücut tipine sahip gelin adayları tarafından rahatlıkla seçilebilir. Dikkat çekici bir görünüme imza atan prenses gelinlikler düğününü tarihi bir yerde ya da balo salonunda gerçekleşecek düğün mekanlarıyla uyumludur. Gelinlik modeli seçimi yaparken vücut tipi ve tarz önemli olduğu gibi mekanla uyumlu gelinlik modeline karar vermek de önemlidir.

ASO Sümerler ile Birbirinden Özel Prenses Modelleri

Farklı tarzlara hitap eden gelinlik modelleriyle ASO Sümerler, zorlu gelinlik seçim sürecini hızlandırıyor. Romantik tarzını gelinliğine de yansıtmak isteyenler için dantelli prenses gelinlik modellerine yer veren Manisa gelinlik markası; modayı yakından takip etmek isteyenler için de kayık yaka prenses gelinlik modellerine yer veriyor. Müstakbel gelinlerin farklı isteklerine ve ihtiyaçlarına çözüm üreten ASO Sümerler, prenses gelinlik fiyatlarıyla da müstakbel çiftlerin yüzünü güldürüyor. Gelinlik fiyatları seçilen gelinlik modelinin kumaşına, modeline, işlemesine değişiklik gösteriyor.

    Yorum Yap

Total: