ASO SÜMERLER BAHAR KAMPANYASIYLA IŞILDA!

12 Nisan 2022
aso_sumerler_bahar_kampanyasiyle_isilda_manisa_gelinlik

Manisa gelinlik markası ASO Sümerler, 64 yıllık deneyimi ve tasarım gücüyle gelin ve damat adaylarının isteklerini karşılıyor. Gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün öncü firmalarından ASO Sümerler şık ve zarif tasarımıyla genç çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürürken, bütçelerini de düşünüyor. Birbirinden güzel gelinlik modelleri, kalitesi ve kampanyalarıyla ASO Sümerler, evlilik sürecine adım atan çiftlerin ilk adresi. ASO Sümerler ’in çok konuşulan Sevgililer Kampanyası sonrasında yepyeni bir kampanyayla daha karşınızdayız. Bahar Kampanyasını, baharın enerjisi ve coşkusundan aldığı ilhamla müstakbel çiftlerin tüm beklentilerinin yanıtı oluyor. ASO Sümerler Bahar Kampanyası detaylarını öğrenmek ve gelinlik alışveriş listesini tamamlayabilmek için içeriğimizi sonuna kadar okuyun.

Bahar Kampanyasında Gelinlik, Damatlık, Bindallı Sadece 5.900 TL

ASO Sümerler Bahar Kampanyası yenilenen yeni sezon stoklarıyla gelin ve damat adaylarını bekliyor. Gelinlik + damatlık + bindallı üçlüsünün 5.900 TL olduğu kampanya, düğün hazırlıklarının tamamlanmasında en büyük destekçiniz. Kampanya içerisinde yeni sezon damatlık ve gelin modelleri satın alma olurken; kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafeti bindallı ise satın alma.

manisa_gelinlik_aso_sumerler_bahar_kampanyasi_2022isilda
ASO Sümerler Bahar Kampanyası

ASO Sümerler Bahar Kampanyası fırsatları bununla da bitmiyor. Bahar Kampanyası özelinde Manisa’nın bir numaralı gelinlik markası ASO Sümerler, gelinliğin içerisinde el çiçeği, taç ve duvağı da sunuyor. Bu sayede ne istediğini bilen gelin adayları tarzlarına ve kendilerine uyan mükemmel gelinlik modelini seçerken, diğer detayları düşünmek zorunda kalmıyor. Sadece 5.900 TL olan ASO Sümerler Kampanyası stoklarla sınırlı. Bu nedenle evlilik alışveriş listesinde gelinlik, damatlık, bindallı, el çiçeği, taç ve duvak kalemlerinin üzerini çizmek isteyen çiftlerin acele etmesi şart.

ASO Sümerler ile Hikayenizi Yazın

Gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün öncü ve köklü markası ASO Sümerler, 64 yıllık deneyimini, moda tutkusu, tasarım gücü ve kalitesiyle birleştiriyor. Başta Manisa gelinlik ve İzmir gelinlik olmak üzere müstakbel çiftlerin yanında olan ASO Sümerler ile gelinlik, damatlık ve bindallı alışverişleri her zaman çok kolay. Yeni sezon ürünleri, avantajlı fiyatları, kalitesi ve profesyonel ekibiyle ASO Sümerler,  hem müstakbel çiftlerin hem de ailelerinin ilk tercihi olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

    Yorum Yap

Total: