Büyük Beden Gelinlere Özel İpuçları

6 Temmuz 2022
buyuk_beden_gelinlik_manisa

Düğün hazırlıklarının başlamasıyla birlikte gelin adaylarını heyecanlandıran konuların sıralaması değişse de gelinlik seçimi ilk sıralarda kalıyor. Nedeni ise gelinlik modelinin gelinlerin düğün gününü direkt olarak etkilemesi. Gelinlik seçimi gelinin nasıl göründüğünü etkilediğini gibi rahatını, konforunu ve özgürlüğünü de etkiliyor. Bunun için gelin adaylarının gelinlik seçiminde görünümleri kadar rahatlıklarını da düşünmesi atlanmaması gereken konular arasında. En önemli gününüzde ne giyeceğiniz çok önemli evet ama gerçek gelinlik seçimi o kadar da zor değil. Tabii ne istediğini ve nasıl arayacağını bilirsen. Gelin adaylarının işini kolaylaştıracak bilgiler sayesinde gelinlik seçim heyecanını olmasa bile telaşını azaltabilirsin.

Büyük Beden Gelinlik Seçim Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Kilolu ve balık etli gelinleri telaşlandıran ve en çok zorlandıkları konu gelinlik modeline karar vermek olabilir. Çünkü gelinlik modelleri denendikten sonra katalogdaki ya da büyük beden gelinlik mağazalarındaki gibi durmuyor. Kırılma noktasıysa gelin adaylarının moralini bozmadan gelinlik aramaya devam etmesi ve gelinliği doğru yerde araması. Gelinliğin yakışmaması diye bir şey yok sadece yanlış gelinlik seçimi var. Gelinlik modelleri arasından hızlı bir ön eleme yapmak için üç başlık oldukça önemli.

  • Tarz
  • Vücut Tipi
  • Mekân
manisa_buyuk_beden_gelinlik_modelleri
Manisa Gelinlik – Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Her gelin adayının kendine has bir tarzı vardır. Kimisi prenses gibi görünmek isterken kimisi de şık ve sade bir görünüm isteyebilir. Gelinlik modellerine bakarken beğenseniz bile tarzınıza uygun olmadığı için elemelisiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konuysa vücut tipiniz. Vücut tipinize göre gelinlik seçerseniz bedeninizde kamufle etmek istediğiniz noktaları kolaylıkla saklayabilirsiniz.

  • Armut Vücut Tipi
  • Elma Vücut Tipi
  • Kum Saati Vücut Tipi
  • Dikdörtgen Vücut Tipi
  • Ters Üçgen Vücut Tipi

Tarz, vücut tipi ve mekân üçlüsüyle uyumlu gelinlik modelleri arasında seçim yaparsanız hem hayatınız kolaylaşacak hem de gereksiz üzüntülerin önüne geçeceksiniz. Burada gözden kaçmaması gereken bir nokta da profesyonel yardım.

ASO Sümerler Büyük Beden Gelinlerin Hayatını Kolaylaştırıyor

Büyük beden gelinliklerle ilgili en çok merak edilen konular arasında büyük beden gelinlik fiyatları, büyük beden gelin seçerken dikkat edilmesi gerekenler, büyük beden gelinlik tesettür başlıkları öne çıkıyor. Büyük beden gelin adayları da dahil olmak üzere gelin adaylarının istedikleri gelinliğe sahip olmalarının sırrı güven ve sabırdan geçiyor. Gelin adayları ne istediklerini anlattıktan sonra profesyonellere güvenmeli. Manisa gelinlik markası ASO Sümerler’in gelinlerin hayatını kolaylaştırmasının sırrı da bu. Gelinlerin tatlı heyecanını ve telaşını paylaştıktan sonra gelinlerimizi dinliyoruz. Çünkü en kafası karışık gelin bile nasıl görünmek istediğini iyi biliyor. Buradaki asıl konu profesyonellerin gelinleri doğru dinleyip, dinlemedikleri oluyor.

    Yorum Yap

Total: