Ebru Şahin ve Özge Gürel Gelinlikleriyle Göz Kamaştırdı

20 Temmuz 2022
ebru_şahin_gelinlik_modeli_asosumerler

Gelinlik seçiminde ne istediğini bilen gelin adaylarının bile kafası karışırken, kararsız gelin adayları için durum daha da vahim. En doğru gelinliği seçmek için sürekli model araştırıyor, ilham almak için ünlülerin gelinliklerine bakıyorsan içeriğimiz tam sana göre. Son günlerin taze gelinleri Ebru Şahin gelinlik ve Özge Gürel gelinlik modellerini sizin için inceledik. İçeriğimiz aracılığıyla gelinlik koşuşturmasına ara verirken gündemi takip ettiğiniz gibi her iki gelinin seçimlerinden de ilham alabilirsiniz.

Hercai dizisiyle hayatımıza giren Ebru Şahin, uzun süredir birlikte olduğu basketbol oyuncusu Cedi Osman ile hayatını birleştirdi. Kiraz Mevsimi, Dolunay, Bay Yanlış dizilerinden tanıdığımız oyuncu Özge Gürel ise kendisi gibi oyuncu sevgilisi Serkan Çayoğlu’yla evlendi. Yeni evlenen ünlü çiftlerin uyumları ve güzel gelinlerin gelinlik tercihleriyse çok konuşulan konular arasındaki yerini aldı.

Ebru Şahin Gelinlik Modeli Ayrıntıları

Makedonya’nın Ohrid şehrinde evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti enerjileriyle olduğu kadar Ebru Şahin gelinlik modeliyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Örgülü saçları, şapkası, doğal makyajı ve tarz gelinliğiyle Ebru Şahin oldukça konuşuldu. Ünlü çift Makedonya’da gerçekleştirdikleri nikah törenlerinin ardından Alaçatı’da aile yakınlarıyla birlikte daha kapsamlı bir düğün organize ettiler. Ebru Şahin gelinlik tercihlerinde sade, şık ve zamansız gelinlik tercih etmeye çalıştığını belirtti.

manisa_gelinlik_asosumerler_ebru_sahin_gelinlik
Ebru Şahin Gelinlik Modeli

Özge Gürel Gelinlik Seçiminde Sadeliği Tercih Etti

Yedi senedir sevgili olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti birlikteliklerini Almanya’da gerçekleştirdikleri nikahla taçlandırdı. İnce askılı beyaz mini bir gelinlik seçen Özge Gürel’in gelinliğinde öne çıkan detaylar arasında organze fiyonk omuz detayı var. Sade, şık ve zarif gelinliğini Özge Gürel şapka ve beyaz güllerden oluşan gelin buketiyle tamamladı.

ozge_gurel_gelinlik_modeliyle_cok_konusuldu
Özge Gürel Gelinlik Modeli

Güzel oyuncular Ebru Şahin ve Özge Gürel tarz olarak birbirlerinden farklı olsalar da gelinlik seçimlerinde bazı ortaklıklar bulmak mümkün. Kendi tarzlarında istedikleri gibi bir gelinliğe sahip olan gelinlerin, gelinliklerindeki ortak yönler;

  • Ünlü gelinler tarzlarına ve vücut tiplerine uyan gelinlikleriyle tarz ve rahatlıkla hareket edebilecekleri bir gelinlik giydi.
  • Gelinlerimiz gelinliklerini tamamlamak için duvak yerine tarzlarıyla uyumlu şapka tercih etti.
  • Güzel gelinlerin saç tercihleriyse klasik seçimlerin dışındaydı. Ebru Şahin saçlarını iki yandan örerken; Özge Gürel’de saçlarını topuz yerine açık bıraktı.

    Yorum Yap

Total: