CAMDAKİ KIZ GELİNLİK MODELİ DİKKAT ÇEKİYOR!

29 Kasım 2021
camdaki_kız_nalan_gelinlik_modeli_fiyatı

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, ekranların çok konuşulan yapımlarından biri. Dizi popülaritesini, konusu kadar oyuncularına da borçlu. Dizide, Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırırken, Sedat karakterini de Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyor. Ek olarak ünlü oyunculara eşlik eden diğer oyunculardan bazıları ise Hande Ataizi, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Selma Ergeç. Bu arada oyuncuları ve konusuyla ilgi odağı olan yapım, ilk sezon finaliyle de rekor kırdı. Öyle ki dizinin sezon finali Camdaki Kız Nalan ve Sedat’ın düğünü oldukça konuşuldu. Final bölümüyle ilgili en çok konuşulan konuysa Camdaki Kızın gelinliği oldu. Burcu Biricik’in hayat verdiği Nalan gelinliğiyle ilgili merak edilen detaylar içeriğimizde saklı.

Camdaki Kız Gelinlik Hakkında Merak Edilenler

Camdaki Kız Nalan karakteri, hem gözlerden hem de gösterişten uzak bir yaşam tarzına sahip. Bundan dolayı masumiyeti, zarafeti ve güzelliğiyle öne çıkan Nalan’ın gelinliği de buna göre tasarlandı. Böylelikle karakterin tazına uyan ve çok konuşulan Camdaki Kız gelinlik modeli ortaya çıktı. Burcu Biricik tarafından canlandırılan Nalan’ın gelinliğini öne çıkaran detayları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Camdaki Kız gelinliğinde kraliyet aileleri tarafından tercih edilen ziberlin ve mikado kullanıldı.
  • Gelinliğin duvağı ise ilk olarak 3.5 metre olacak şekilde tasarlansa da, 4.5 metre olarak dikildi.
  • Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik gelinliğin tacı ise swarovski taşlarla kaplandı.
  • Burcu Biricik gelinliği ya da Nalan gelinliğiyle ilgili gündem olan bir konu ise gelinliğin satışı oldu. Dizinin ve Burcu Biricik’in Kuveytli bir hayranı tarafından satın alındı.

Özetlemek gerekirse, Camdaki Kız gelinlik modeli tasarımı, kullanılan malzemeleri ve Nalan’ın zarafeti sayesinde gelin adaylarının ilham aldığı modeller arasına girmeyi başardı. Ayrıca Camdaki Kız Nalan gelinlik modeli gelin adaylarına şık ve zarif olmaları için de ipucu veriyor.

camdaki_kız_gelinlik_fiyatları_manisa
Camdaki Kız Gelinlik Modeli

Camdaki Kız Gelinlik ve Çok Daha Fazlası için ASO Sümerler

Sade ve şık olmayı seven gelin adaylarına ilham olan Camdaki Kız Nalan gelinlik, araştırılan gelinlik modellerinden biri oldu. ASO Sümerler, gelin adaylarına yol göstermek ve aradıkları gelinliğe sahip olmalarını sağlamak için durmadan çalışıyor. Tarzınıza, vücut tipinize, hayalinize ve bütçenize uygun olacak biçimde farklı gelinlik modellerini, gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Böylece gelinlerimizin, en özel günlerinde istedikleri gibi görünmelerine destek oluyoruz. Yılların tecrübesini tasarım gücümüzle birleştirerek en güzel gelinlikleri, koleksiyonumuza ekliyoruz. ASO Sümerler gelinlerini özel kılan ise ekibimizin işine olan tutkusu ve gelinlerimizin mutlulukla ışıldayan gözleri. Manisa gelinlik modellerine yön veren ASO Sümerler, en iyi hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti için hep yanınızda.

    Yorum Yap

Total: