Zayıf Gösteren Gelinlik Modellerini Keşfet

11 Mayıs 2022
manisa_gelinlik_zayif_gosteren_gelinlik_modelleri_asosumerler

Düğün gününüze sayılı günler kaldı ama siz aradığınız gelinlik modelini bulamadınız mı? Gelin adaylarının hayal ettikleri gibi bir gelin olmaları için tüm soruları içeriğimizde yanıtlıyoruz. Gelinlik modeli seçimi çok önemli olsa da gelin adayları için önemli olan istedikleri gibi bir gelin olmaktan geçer. Bunun çözümüyse dört dörtlük görünümden geçer. Gelinlik modeli kadar seçtiğiniz gelinlik modelinin üzerinizde nasıl duracağı da mühim. Zayıf gösteren gelinlik modelleri kişiye göre değişse de gelin adayları tarzlarını ve vücutlarını iyi tanıdıkları takdirde kolaylıkla aradığı gelinlik modelini bulacaktır. En zayıf gösteren gelinlik modelleri için aşağıdaki üç soruya yanıt vererek, gelinlik seçim sürecinize başlayabilirsiniz.

  • Vücut tipin ne?
  • Gelinliğin içerisinde nasıl görünmek istiyorsun?
  • Hangi tarz gelinliklerden hoşlanıyorsun?

Hayalindeki Gelinlik için İzlemen Gereken Adımlar

Seçim sürecini etkiyen birçok faktör var. Gelinlik içerisinde nasıl hissettiğin ve gelinlik içerisinde nasıl göründüğün ise hangi gelinliği giyeceğine karar veriyor. Muhteşem bir gelin olmak için sadece fazlalıklarını nasıl saklayacağınızı iyi bilmelisiniz. Ne giyerseniz giyin düğünün yıldızı olarak en güzel siz olacak olsanız da birkaç ipucuyla olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Kollarını bir türlü beğenmiyor ve kalın olduğunu düşünüyorsanız balon kol gelinlik modellerini ya da İspanyol kol gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Her iki modelde kollarınızın olduğundan daha zayıf görünmesine yardımcı olacaktır. Balon kol gelinlik modelleri kollarınızdaki fazlalıkları saklamasına ek olarak gelinliğe romantik bir hava da katacaktır.

zayif_gosteren_gelinlik_modelleri_aso_sumerlerde
Manisa Gelinlik – Zayıf Gösteren Gelinlik için İpuçları

Büyük göğüslere sahip gelin adayları, göğüslerinin olduğundan daha büyük görünmesini engellemek için üst kısmı sade ve hafif dekolteli gelinlikleri seçebilir. Küçük göğüslü gelin adaylarıysa göğüs kısmı işlemeli gelinlik modelleriyle istedikleri gibi bir görünüm yakalayabilir. Basen bölgesini ince göstermek veya olduğundan daha kıvrımlı göstermek isteyen gelin adayları ise A kesim ve prenses gelinlik modellerini deneyebilir. Gelinlik modelinin kabarık etekleri sayesinde dikkatleri üst kısma yani belinizin inceliğine çekebilirsiniz.

Gelinlik modelinizin istediğiniz gibi olması için olmazsa olmaz kuralıysa gelinliğinizin tam bedeninize göre olması. Aksi takdirde gelinlik ne kadar güzel olursa olsun içerisinde rahat edemediğiniz gibi gelinlik de istediğiniz gibi olmayacaktır.

Gelinliğin İstediğin Gibi Olsun!

Gelinliğinizin istediğiniz gibi olması için olmazsa olmaz kural,  gelinlik modelinin tam bedeninize göre olması. Aksi takdirde gelinlik ne kadar güzel olursa olsun içerisinde rahat edemediğiniz gibi gelinlik de istediğiniz gibi olmayacaktır. Gelin adayları için en zor süreç olun gelinlik seçiminde gereksiz yere üzülmemek için ASO Sümerler’den destek alabilirsiniz. Geniş ürün portföyüne ek olarak özel dikim gelinlik tercihlerinizde de yanınızdayız. Manisa gelinlik denildiğinde akla gelen ilk isim ASO Sümerler ile gelinlik modeline karar vermek, çok kolay.

    Yorum Yap

Total: