Aşkın Işıltısı Kampanyasıyla Tanışın

20 Nisan 2023
aso_sumerler_askin_isiltisi_kampamyasi

Manisa’nın bir numaralı gelinlik markası ASO Sümerler, aşk dolu kampanyasıyla yeni bir hayata adım atmak isteyen çiftlerin imdadına yetişiyor. Odak noktasına aşkı alan kampanya gelin ve damat adaylarının gelinlik, damatlık ve bindallı seçim sürecini hızlandırıyor.

Profesyonel ekibiyle çiftlerin isteklerini yerine getiren ASO Sümerler yeni sezon gelinlikleriyle aşk dolu bir kampanyaya imza atıyor. ASO Sümerler, Aşkın Işıltısı kampanyasında damatlık ve bindallı üçlüsünü 9.500 TL ile müstakbel çiftlerin beğenisine sunuyor. Düğününüzde istediğiniz şıklıkta olabilmeniz için aşk dolu kampanyamızdaki doğru modeli gelin ve damat adaylarımız için hep birlikte seçiyoruz. Düğün kadar önemli olan kına gecesi organizasyonu için de kampanyamıza kiralık bindallı modellerimizi dahil ettik.

Kısacası aşk dolu kampanyada ASO Sümerler her detayı düşündü. Bu sayede gelin ve damat adayları bütçesini yormadan yeni bir hayata adım atmanın mutluluğunu yaşayacak. ASO Sümerler ilk günkü tutkusu ve kalitesiyle çiftlerin mutluluğunu katlamaya devam ediyor.

manisa_gelinlik_modelleri_iddialı_gelinlikler
Manisa Gelinlik Modelleri

Aşkın Işıltısıyla Yepyeni Bir Hayata Adım Atın

Gelinliğinizdeki ve damatlığınızdaki her detayın aşkınızı yansıtacağı bu kampanyada, şık ve modern tasarımlarla öne çıkan gelinlik, damatlık ve bindallı modelleri bulunmaktadır. Kaliteli kumaşlar, işlemeler ve dantellerle süslenen bu set, en özel gününüzde sizi muhteşem bir görünüme kavuşturacak. Ayrıca, ASO Sümerler Aşkın Işıltısı kampanyası sayesinde bütçenizi de zorlamayacaksınız. Hem hesaplı hem de kaliteli bir seçenek olan kampanyamızla, düğününüzdeki en önemli detayları hem özel hem de tam istediğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz.

uzun_kollu_gelinlik_modelleri_zarif_ve_asil
En Tarz Gelinlik Modelleri

ASO Sümerler Farkını Yaşayın

Köklü gelinlik markası ASO Sümerler, 64 yıllık deneyimiyle sektörün nabzını tutuyor. 3 kuşaktır Manisa gelinlik, damatlık ve abiyede bir numara olan ASO Sümerler’in başarısının arkasında aşk ve azim var. ASO Sümerler’in temelleri 1958 yılında merhum Hacı Ali Sümer tarafından atılırken, oğulları Nazif Sümer ve Oğuz Sümer babalarının mirasını devam ettirdi. ASO Sümerler markasının başarı hikayesini katlayarak devam ettiren ve geliştiren ise üçüncü kuşaktan Ali Sümer. Üçüncü kuşak olmanın sorumluluğunu taşıyan Ali Sümer’in sırrı ise işine olan aşkında ve çalışma azminde gizli. Manisa gelinlik, damatlık ve abiyede bir numara olan ASO Sümerler’in tercih edilme nedenleri arasında kalite, müşteri memnuniyeti ve bütçe dostu fiyatları var.

    Yorum Yap

Total: