ASO Sümerler ile HAYALİNDEKİ GELİNLİK SENİN OLSUN

21 Mart 2022
manisaozel_dikim_gelinlikte_aso_sumerler_farkı

Evlilik kararı aldığınız andan hatta bazen daha da öncesinde nasıl bir gelinlik giyeceğinizi hayal etmeye başlarsınız. Hayalinizdeki gelinlik bazen çok sevdiğiniz dizi karakterinin giydiği gelinliğe benzerken bazen de sevdiğiniz gelinlik modellerinin birleşiminden oluşur. Gelinliği bu kadar özel kılansa yepyeni bir hayata adım atmak üzere olduğunuzun bir simgesi olmasıdır.

Yılların deneyimiyle gelin adaylarının ne istediğini çok iyi bilen ASO Sümerler, gelin adaylarının hayallerindeki gelinliği alanında uzman tasarım ekibiyle gerçeğe dönüştürüyor. Hayalinizdeki gelinlik için yapmanız gereken, ASO Sümerler ‘in tasarım ekibine nasıl bir gelinlik istediğinizi anlatmak. ASO Sümerler bunun için ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunuyor. ASO Sümerler ’in ücretsiz danışmanlık hizmeti sunduğu saatler ise hafta içi her gün 09.00 – 12.00.

Kişiye Özel Gelinlik, Butik Dikimden Geçer

Kişiye özel gelinliklerin hazırlanma sürecinde pek çok farklı adım var. Bunlar; vücut tipi, tarz ve mekâna uyumlu modelin seçimiyle başlıyor. Tabi bu seçimler yapılırken gelinlik modelinin kararlaştırılmasında gelin adayının nasıl bir gelinlik giymek istediği var. Gelin adayı hayalindeki gelinliği anlatabileceği gibi beğendiği gelinlik modelinin resmini de gösterebilir. Özel dikim gelinlik modelinde tasarımın önemli bir parçası da kumaş seçimi. Özel dikim gelinlikle ilgili tasarım detayları netleştikten sonraysa dikim sürecine geçiliyor. Gelinlik provalarını da tamamladıktan sonra gelin adaylarımıza en özel günlerinde hayallerindeki gelinliği giydiriyoruz.

aso_sumerler_ile_hayalindeki_gelinligi_giyme_firsati_yakala
Manisa Özel Dikim Gelinlik

ASO Sümerler’ i Tercih Etmek için 3 Sebep

Manisa gelinlik markası ASO Sümerler ‘in tercih edilme nedenleri arasında ilk üçte kalite, hizmet ve tasarım gücü yer alıyor. Gelinliğin kendisini göstermesini sağlayan noktalar detaylar da gizlidir. Detaylar aynı zamanda gelinlik modelinin kalitesini de belirler. Dikişlerin düzgün olması, gelinlik modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi detaylardan birkaçıdır. Kaliteyi hissedeceğiniz ve özel dikim gelinlik sürecinde hayatınızı kolaylaştıransa hizmet olacaktır.

Hizmetin güler yüzlü, hızlı ve sonuç odaklı olması zor olan düğün sürecinde üzerinizdeki yükün hafiflemesini sağlar. Çünkü gelinlik seçimi düğün organizasyonu içerisinde en çok önemsenen adımdır. Hayal edilen gelinliğe ulaşma sürecinde tasarım ekibinin deneyimi, tecrübesi ve yönlendirmesi çok önemli. Gelin adaylarının hayali gelinliğinin kendi tarzıyla uyumlu olması ve göz alıcı görünmesi. Burada tasarım ekibinin sorumluluğu oldukça fazla. Çünkü özel dikim gelinliklerde istenen etkinin yaratılması ve gelinin hayal ettiği gelinliği giymesi için tasarım ekibinin yönlendirmesi ve dokunuşları mühim.

    Yorum Yap

Total: