BÜYÜK BEDENler için ABİYE SEÇİM REHBERİ

23 Şubat 2022
manisa_abiye_aso_sumerler_buyuk_beden_abiye_modelleri

Büyük beden kadınlar için kıyafet seçimi oldukça zorken abiye seçimi yapmak daha da zor oluyor. Büyük beden abiye seçimini zorlaştıran pek çok unsur var. Bu unsurlar arasında;

 • Beğenilen abiye modelinin bedeninin olmaması
 • Vücut tipine uygun abiye bulunamaması
 • Ten rengiyle uyumlu ya da favori renginize ait abiye modelinin olmaması
 • Seçilen abiye elbisenin yakışmaması
 • Genç büyük beden abiye çeşitlerinin sınırlı olması
 • Büyük beden tesettür abiye modellerinde seçeneğin azlığı

Büyük beden abiye seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken ana konu beden ölçün kaç olursa olsun güzel olduğun. Çünkü abiye de dahil olmak üzere tüm kıyafetler güzelliğinin ortaya çıkmasında yardımcı unsur. Büyük beden abiye modelleriyle şıklığını konuşturman ve gardırobundaki kilit parçaları çoğaltman için yapmak gereken tek şey doğru yere bakmak. Doğru yere baktığında büyük beden abiye modellerinin tam da istediğin gibi durduğunu göreceksin.

Abiye Seçiminde İzlenmesi Gereken Dört Adım

Büyük bedenler için abiye seçim rehberinde izlenmesi gereken beş kolay adım var. Bu adımlara dikkat ederek abiye modelinizi seçtiğinizde abiyenizle göz kamaştıracağınızdan emin olabilirsiniz.

 • Kıyafeti Deneyin: Beden ölçünüzü ne kadar iyi bilirseniz bilin abiye modelinin istediğiniz gibi durup durmayacağından emin olmanız için denemelisiniz. Bu sayede abiye modelinize kolaylıkla karar verebilirsiniz.
 • Model Seçimi: Abiye modelinin güzel olması demek abiye modelini almanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bazen çok beğendiğiniz bir model size uymayabilir. Burada dikkat etmeniz gereken bedeninize uyan abiye seçimi. Örneğin; bel bölgesinde kilonuz fazla ise bel kısmı dar olan abiye modellerinden kaçınmalısınız. Kilo kapatan elbise modellerini inceleyip; beden ölçülerinize uyan modelleri kafanızda netleştirebilirsiniz.
 • Renk Çeşitliliği: Büyük bedenler ne yazık ki renklerin gücüne inanmıyor. Bedeninizi sakladığını düşündüğünüz için gardırobunuzda sadece koyu renkli abiyelere yer ayırmayın. Abiye modelini doğru seçtiğiniz takdirde farklı renk abiyeleri de kolaylıkla tercih edebilirsiniz.
 • Kumaş Tercihi: Büyük beden abiye modellerinin şıklığını belirleyen unsurlardan biri de kumaş seçimi. Abiye modelinizi seçerken kaliteli ve tok duran kumaş seçimine özen göstermelisiniz.
aso_sumerlerde_büyükk_beden_abiye_cesitleri_manisaabiye
Manisa Abiye – Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Şıklığı ASO Sümerler’de!

ASO Sümerler, Manisa gelinlik modellerinde iddialı olduğu gibi Manisa abiye modellerinde de iddiasını sürdürüyor. Geniş bir ürün portföyüne sahip olan ASO Sümerler aynı zamanda abiye model seçimin de misafirlerine destek oluyor. Büyük beden abiye seçimi başta olmak üzere abiye seçimini zorlaştıran nedenler arasında kafa karışıklığı geliyor. Profesyonel ekibiyle misafirlerinin yanında olan ASO Sümerler, aranılan abiye modelinin bulunmasında destek oluyor. Özel günlerinizde ne giyinsem diye düşünmemek ve her daim şıklığınızı korumak için özel olarak tasarlanan abiye modellerimizi inceleyebilirsiniz. Farklı tarz ve vücut tiplerine özel olarak tasarlana büyük beden abiye modellerinde çeşit olduğu gibi beden ölçünüzü bulmak da çok kolay.

  Yorum Yap

Total: