Gelinlik ve Gelinliği Güzelleştiren Detaylar

16 Şubat 2022
gelinlik_gelinligi_guzellestiren_detaylar_aso_sumerler_izmir_gelinlik

Gelinlik, gelin adaylarının üzerinde düşündükleri ve emek harcadıkları konu. En özel günlerinde rüyalarındaki gelinliği giymek isteyen gelin adayları kafasında farklı sorular yer alıyor. Ancak bu sorulardan belki de en önemlisi “Bir Gelinliği Güzel ve İyi Yapan Nedir?” sorusudur. Bu sorunun cevabı ise gelinliği güzelleştiren detaylar da saklı. Evet yanlış okumadınız hayalinizdeki gelinliğe sahip olmanın yolu gelinliği özelleştiren, farklılaştıran ve güzelliğini arttıran detaylarda gizli.

Fransız lezi ve 3 boyutlu güpürlerle hazırlanan gelinlik modelimizi göz alıcı yapan detaylar arasında neler yok ki. Modelimizde; prizma, boncuk ve pul işlemeli 3 boyutlu güpürlere ek olarak inci işlemeler de var. Bu sayede gelinliğimizin tarz, modern ve göz alıcı olmasını sağlıyoruz. Gelinliğimizde önden duruş kadar arkadan duruş da çok önemli. Bu nedenle gelinliğimizin sırt kısmı işlemeli ve çift askılı olacak biçimde tasarladık. Böylelikle gelinliğimizin arka kısmında tarz oluşturuyoruz. Gelinliğimizin ön kısmından gelen drape arkaya doğru gelirken, bel kısmından da aşağıya doğru sarkıyor. Bu da gelinliğimizin zarafetini arttırıyor.

Gelinliğimizdeki detaylar bununla da sınırlı değil. Beli saran dağınık drape, sizin daha ince daha zarif olmanızı sağlayacak. Bizce çok önemli bir detay. Bir diğer ayrıntı ise gelinliğimizin tamamen el işi ile işlenmesi ve dikilmesi yani silikon yapıştırma kullanmıyoruz. Son olarak etek ucunda kullandığımız gren, etek duruşunun daha düzgün daha havalı olmasını sağlıyor.

asosumerler_manisa_gelinlik_modelleriyle_tercih_ediliyor
Manisa Gelinlik Modelleri – Gelinliği Güzelleştiren Detaylar

ASO Sümerler, Gelin Adaylarının Hayallerini Gerçeğe Dönüştürüyor

Manisa gelinlik, damatlık ve abiyede iddialı ASO Sümerler, detaylara verdiği değerle gelinlik modellerini tasarlıyor. Hem gelin hem de damat adayları için farklı tarz, kumaş ve renkte ürettiği tasarımlar gelin ve damat adaylarından tam not alıyor. Gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren gelinlik modelleriyle ASO Sümerler, farklı tarzlardaki gelin adaylarının “işte bu gelinlik benim olmalı” diyecekleri gelinlik modellerini tasarlıyor. Bu yönüyle Manisa’nın ilk tercihi ASO Sümerler, İzmir gelinlik sektöründe de adında söz ettiriyor. ASO Sümerler’in aranılan gelinlik ve damatlık markası olmasının farklı nedenleri var. Bu nedenler arasında işini aşkla yapması, modayı takip etmesi ama en önemlisi gelin adaylarının ne istediğini anlaması var.


    Yorum Yap

Total: