Kış Düğünü Yapmak İsteyenler için Gelinlik Önerileri

1 Şubat 2022
kis_gelinleri_icin_gelinlik_modelleri_aso_sumerler

Gelinlik modeline karar vermek gelin adaylarının hem çok zorlandığı hem de çok önemsediği konular arasında. Hayal ettiğiniz gelinlik içerisinde müstakbel eşinizle birlikte yeni hayatınıza adım atmak unutamadığınız anılarınız arasına girecek. Bu nedenle gelinlik seçiminden, ayakkabı, aksesuar, saç, makyaj seçimine kadar her detaya dikkat etmelisiniz. Çünkü detaylar istediğiniz görümü elde etmenizde en büyük yardımcınız. Düğün tercihleri arasında kış düğünü yapmak romantik ve iddialı gelin adaylarının tercihi. Bu sebeple de gelinlik modeli seçiminize iddianızı yansıtmalısınız. Kış düğünlerinde dantel detaylı gelinlik modelleri öne çıksa da pelerinli gelinlik modelleriyle masal prensesleri gibi olabilirsiniz. Şıklık, ışıltı ve zarafeti birleştiren kış gelinlikleri içerisinden hem tarzınızla hem de düğün konseptinizle uyumlu modeli seçebilirsiniz.

aso_sumerler_kis_gelinlerine_ozel_gelinlik_modelleri_manisa_gelinlik
Manisa Gelinlik – Kış Gelinlik Modelleri

Kış Gelinleri için Gelinlik Önerileri

Yılın hangi döneminde yaparsanız yapın düğünler her zaman özel ve biraz da masalsıdır. Kış düğünleri ise havası ve içimizi ısıtması itibariyle düğünler arasında ayrı bir yere sahiptir. Nedeni ise kış mevsiminin özellikleriyle müstakbel çiftlerin hayal gücünün birleşmesi kış düğünlerinin masalsılığını arttırır. Tabii bu durumun yaşanmasında müstakbel çiftlerin gelinlik ve damatlık seçimleri de büyük rol oynar. Kış gelinlikleri arasından model seçimlerini dört ana kategoriye ayırabilirsiniz. Bu kategoriler;

  • Etek Tarzına Göre Gelinlik Modelleri
  • Yaka Tarzına Göre Gelinlik Modelleri
  • Kol Tarzına Göre Gelinlik Modelleri
  • Kumaş Tarzına Göre Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeli seçiminin dört dörtlük olması için seçilen modele ek olarak gelinlik modelinin gelin adayına yakışması oldukça önemlidir. Bu yüzden gelin adaylarının dikkat etmesi gereken ilk başlığı vücut tipi olmalıdır. Kış gelinlerinin dikkat ettiği bir diğer konu da aksesuar seçimidir. Örneğin; kollarındaki fazlalıkları saklamak için kol detayı olan gelinlik modellerine değerlendirebileceğin gibi bolero ya da kürk gibi aksesuarları değerlendirebilirsin.

manisa_gelinlik_modelleri_kis_gelinleri_gelinlik_secimi_aso_sumerler
Manisa Gelinlik – Kış Gelinlerine Özel Öneriler

Gelin ve Damatlara Özel Çözümler ASO Sümerler ’de!

Manisa gelinlik ve abiyedeki iddiasını damatlık modelleriyle de sürdüren ASO Sümerler, gelin ve damat adaylarının ihtiyaçlarını anlıyor. Evlilik hazırlık sürecinin ne kadar zor olduğunun farkında olan ASO Sümerler, gelin ve damat adaylarının ne hissettiğini iyi biliyor. Bu nedenle de ASO Sümerler gelinleri ve damatları zor süreçlerden biri olan gelinlik ve damatlık seçimini hızlıca tamamlıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen ASO Sümerler, gelin ve damat adaylarının hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyor.

    Yorum Yap

Total: