MANİSA GELİNLİK MODELLERİ VE MERAK EDİLENLER

10 Kasım 2021
manisa-gelinlik_ve_merak_edilenler_aso_sümeler

Manisa gelinlik modelleriyle dikkatleri üzerine çeken ASO Sümerler, gelin adaylarını hayallerindeki gelinliğe kavuşturuyor. Müstakbel gelinler için ayrı yeri olan gelinliğin geçmişi milattan önce 4000 yılına kadar gidiyor. Gelinlik modellerinin hayatımızdaki yerini alması ise Kraliçe Victoria’nın beyaz gelinlik ısrarıyla oluyor. Bizde ise ilk beyaz gelinlik 1898 yılında, Naime Sultan tarafından tercih ediliyor. II. Abdülhamit’in kızı olan Naime Sultan ile tercih edilmeye başlayan beyaz gelinlik, Cumhuriyet dönemiyle gelenekselleşiyor. Gelinlik modellerinin yolculuğu geçmişten, günümüze kadar geçen sürede değişiklik gösterse de, gelinlerin heyecanı ve mutluluğu hiç değişmiyor.

Manisa Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri hem Türkiye’de hem de dünyada kadınlar tarafından yakından takip ediliyor. Bunun nedenleri arasında gelin adaylarının en özel günlerinde büyüleyici görünme isteği bulunuyor. Manisa gelinlikte bir numara olan ASO Sümerler, gelinlerin ihtiyaçlarını da, ne istediklerini de çok iyi biliyor. Bu sayede gelin adayları için zorlu süreçlerden biri olan gelinlik modeli seçim sürecini kolaylaştırıyor. Manisa gelinlik modelleri arasında klasik gelinlik, balık gelinlik, tesettür gelinlik ve helen gelinlikler öne çıkıyor.

  • Klasik Gelinlik Modelleri: Klasik gelinlik modelleri denildiğinde küçük kızların hayallerini süsleyen gelinlikler var. Prenses gelinlik adı da verilen klasik gelinlik modelleri kabarık eteklere sahip.
  • Balık Gelinlik Modelleri: Balık gelinlik modellerinde gelinliğin üst kısmı vücudu sarıyor. Gelinlik modelinin alt kısmı ise eteklere doğru genişliyor. Balık gelinlik modelleri ise kendi içerisinde tam balık kesim ve yarım balık kesim olarak ikiye ayrılıyor.  
  • Tesettür Gelinlik Modelleri: Kapalı gelin adayları için tasarlanan tesettür gelinlik modelleri kendi içerisinde renk, kumaş, dantel ve kesimine göre farklılaşıyor.
  • Helen Gelinlik Modelleri: Sade ama şık olmak isteyen gelinlerin tercihi helen gelinlik modellerinin üst kısmı tam olarak oturur. Helen gelinliklerin alt kısmı ise aşağıya doğru iniyor.

Gelinlik Fiyatları

Manisa gelinlik fiyatları gelin adaylarının gelinlik modeli, kumaş, tarz tercihlerine göre değişiyor. Müstakbel çiftlerin her zaman yanında olan ASO Sümerler şıklığı, kalite ve uygun fiyatla birleştiriyor. Bu sayede gelinler en özel günlerinde ışıldarken, bütçesini düşünme derdinden kurtuluyor. Manisa gelinlik markası olan ASO Sümerler gelinlikleriyle olduğu kadar damatlık, abiye ve bindallı modelleriyle de çiftlerin yanında. Manisa gelinlik modellerini görmek ve Manisa gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Yorum Yap

Total: