ELMA VÜCUT TİPİNE GÖRE GELİNLİK SEÇİMİ

23 Ağustos 2022
elma_vucut_tipi_gelinlik_modeli_secimi_aso_sumerler_manisagelinlik

Düğününde tam da istediğin gibi bir gelin olmanın yolu tarzından, seçtiğin modelden ya da vücut ölçülerinden geçmez. Mükemmel bir gelin olmanın yolu vücut tipine uygun gelinlik seçiminden geçer. Tarz, model gibi diğer ayrıntılara vücut tipinle uyumlu gelinlik modelini seçtikten sonra hızlıca karar verebilirsiniz. Kısacası mükemmel gelin olmanın yolu vücut tipini bilmekte saklı. Dikdörtgen, ters üçgen, armut, kum saati, armut ve elma vücut tiplerinden hangisine sahip olduğunu öğrenerek; mükemmel gelinliğe sahip olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. İçeriğimizde elma vücut tipine sahip gelin adaylarına özel ipuçlarını bulabilirsiniz. Kum saati ya da armut vücut tipine sahip gelin adaylarımızdan biriyseniz ASO Sümerler blog bölümümüzdeki diğer içeriklerimizi okumak isteyebilirsiniz.

ELMA VÜCUT TİPİNE GÖRE GELİNLİK MODELLERİ

Göğüs, bel ve basen ölçülerinin birbirine yakın olduğu elma vücut tipindevurgulanması gereken kısım ince bacaklarınızdır. Elma vücut tipine sahip olup olmadığınızı hızlıca anlamanızı sağlayacak özelliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Geniş omuzlar
  • Dar kalça
  • Göğüslerin dolgun olması
  • Geniş karın bölgesi
  • İnce bacak yapısı
elma_vucut_tipine_sahip_gelin_adaylari_icin_gelinlik_modelleri_aso_sumerler
Elma Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri

Yukarıdaki özelliklere sahipseniz hangi vücut tipine sahibim yerine elma vücut tipi nasıl giyinmeli sorusunu sormalısınız. İster şişman olun isterseniz de zayıf olun ölçüleriniz değişse bile vücut ölçülerinin birbirleriyle olan orantılarında herhangi bir değişim olmayacaktır. Burada dikkat etmen gereken konu gizlemen gereken yerlerden çok hangi bölgelerini ön plana çıkarman gerektiğidir. Elma vücut tipine sahipsen göğüs kısmını ya da bacaklarını öne çıkartmayı düşünebilirsin.

ELMA VÜCUT TİPİNE UYGUN MODELLER ASO SÜMERLER ’DE!

ASO Sümerler ile hep hayalini kurduğun gelinliğe kolaylıkla sahip olabilirsiz. Vücut tipinle uyumlu gelinlik modelini hazır modeller arasından seçebileceğin gibi vücut tipin ve tarzınla uyumlu sadece sana özel bir gelinliği de giyebilirsin. Hazır gelinlik ya da özel dikim gelinlik hizmetimizden hangisini seçersen seç, mükemmel bir görünüm için ASO Sümerler ailesinin hep yanında olduğunu asla unutma.

Elma vücut tipine sahip bir gelin adayıysa vurgulayabileceğin iki yer ve kesinlikle saklaman gereken tek yer var. Vurgulaman gereken yerler göğüs ve bacak bölgelerin iken saklaman gereken yer ise kesinlikle bel bölgesi. Gelinlik modelinizde V yaka ya da straplez gelinlikler üzerinden ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bacaklarınızı ortaya çıkarmak için de yırtmaçlı gelinliklere bakmak isteyebilirsiniz. Elma vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız bel boyuna dikkat etmek isteyebilirsiniz. Yüksek bel çizgisine sahip gelinlik modellerinde beliniz olduğundan daha ince görünecektir. Bel kısmınızı ince göstermenin bir yolu da A kesim gelinlik modelleridir. A kesim gelinlikler aşağıda doğru A şeklinde genişleyeceği için belinizin de daha ince görünmesini sağlayacaktır.

    Yorum Yap

Total: