KUM SAATİ VÜCUT TİPİNE GÖRE GELİNLİK SEÇİMİ

17 Ağustos 2022
kum_saati_vucut_tipine_gore_gelinlik_modelleri

Düğün sürecinde uğraşılması gereken birçok detay olsa da gelinlik seçimi aynı anda en zor ve en zevkli seçimler arasına girmeyi başarıyor. En özel gününde sevdiğin adamla birlikte yeni bir hayata adım atarken kusursuz görünmenin sırrı gelinlik seçiminde. Gelinlik seçimini kolaylaştıran ipucuysa vücut tipinde saklı. Vücut tipine göre gelinlik seçimi sayesinde zor olan karar verme sürecini hızlandırırken, gereksiz stresten de uzak durmak mümkün. Gelinlik seçiminin sırrı vücut tipinde gizli, peki sen vücut tipini biliyor musun? Vücut tipini öğrenmek ve ideal gelinlik modelini seçmek için içeriğimizi sonuna kadar okumayı unutma.

KUM SAATİ VÜCUT TİPİNE GÖRE GELİNLİK MODELLERİ

Kum saati vücut tipine göre gelinlik modellerinin nasıl olacağını öğrenmeden önce bilmen gereken hangi vücut tipine sahip olduğun.  Vücut tipim kum saati mi sorusunu kolaylıkla yanıtlayabilmen için aşağıda kum saati vücut tipi özelliklerini sıraladık.

manisa_gelinlik_secim_rehberi_aso_sumerler
Manisa Gelinlik Markası ASO Sümerler – Gelinlik Modelleri
  • Omuzların ve kalçaların simetrik olması
  • İncecik bir bel
  • Üst kısımla bacak boyunun orantısı
  • Dolgun göğüsler
  • İdeal kum saati vücut tipi ölçüsü: 90 – 60 – 90

Her ne kadar ideal ölçü 90 – 60 – 90 olsa da kum saati vücut tipinde önemli olan ölçülerin birbiriyle orantısı. Kısacası rakamlar değişkenlik gösterse de ölçülerin birbiriyle orantılı olması kum saati vücut tipine sahibim demek için yeterli. Kum saati vücut tipinin en önemli artısı bu özelliğe sahip hanımlar ne kadar kilolu olursa oldun her daim havalı gözükeceklerdir.

Kum saati vücut tipine sahip gelin adayları gelinlik seçimlerinde en şanslı gelin adayları arasında. Çünkü kum saati gelin adaylarımıza yakışmayacak gelinlik modeli neredeyse yok. A kesim, balık gelinlik, V yaka, yırtmaçlı gibi farklı tarlardaki gelinlik modellerinden istediğini rahatlıkla seçebilirsin.

KUM SAATİ VÜCUT TİPİNE UYGUN MODELLER ASO SÜMERLER ’DE!

Kum saati vücut ölçülerinin birbirleriyle olan orantısı gelin adaylarının istedikleri gelinliği rahatlıkla giymesine izin veriyor. Ancak bazı modeller var ki kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarının güzelliğini daha fazla ortaya çıkarıyor. Manisa gelinlik markası ASO Sümerler gelin adaylarının muhteşem bir görünüme sahip olması için öne çıkan kum saati gelinlik modellerini açıklıyor.

balik_kesim_gelinlik_modelleri_manisagelinlik_markasi_asosumerlerde
Manisa Gelinlik – Kum Saati Vücut Tipine Göre Modeller

Balık kesim gelinlik modelleri: Balık kesim gelinlik modeliyle masal kızı gibi görünürken hem iddianı hem de güzelliğini aynı anda ortaya çıkarabilirsin. Belinin inceliğini ve kalça kısmını ortaya çıkarmana destek olan balık kesim gelinlik modelleri orantılı vücut ölçüleriyle dikkat çeken kum saati vücut tipindeki gelin adayları için ideal bir seçim.

A kesim gelinlik modelleri: Kullanımı son derece rahat ve özgürce hareket etmenizi sağlayan gelinlik modeli aynı zamanda boyu kısa olanları olduğundan daha uzun gösteriyor. Vücudun üst kısmını sararak alt kısımlara doğru genişleyen yani A formuna sahip gelinlik modeliyle güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

    Yorum Yap

Total: