Kaburga Gelinlik Modelleriyle Tanış

15 Haziran 2022
kaburga_gelinlik_modelleri_aso_sumerler_manisa_merak_edilenler

Son zamanlarda adını sıkça duyduğunuz ve ne olduğunu merak ettiğiniz kaburga gelinlik nedir sorusunun yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz. Herkes için zorlu geçen gelinlik seçim maratonunda gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmenin yolu gelinlik modellerini öğrenmekten geçiyor. Bu sayede gelinlik modelleri arasından beğenmediğiniz modelleri eleyerek, değerli vaktinizi kendinize ayırabilirsiniz. İhtişamlı duruşlarıyla kaburga gelinlikler en az prenses gelinlik modelleri kadar gelin adaylarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Gelinlik modeli kaburga denmesinin sebebi gelinliğin etek kısmında gizli. Etek kısmı hareketli olan kaburga gelinlik modeli içerisinde bombeli tarlatan tercih edilir. Tarlatanın bombeli olması ise gelinliğin etek kısmına göz alıcı bir hareketlilik katar. Gösterişli olmayı seven gelin adaylarının tercihleri arasına giren kaburga gelinlikler kendi içerisinde çeşitlenir. Kaburga gelinlik fiyatları da seçtiğiniz kumaş, model, işleme ve tarza göre farklılaşacaktır.

Çok Konuşulan Kaburga Gelinlikler

Kaburga gelinlik modelleri kabarık olduğu gibi hareketli etek detayları ve işlemeleriyle gelinlik modelleri arasından sıyrılıyor. Odağı üzerine çeken kaburga gelinlikler aynı zamanda bel kısmı kalın olan gelin adaylarının da işlerini kolaylaştırıyor. Gelinlik özellikleri sayesinde vücudun üst kısmına oturup; alt kısmına doğru genişliyor. Gelinlik modelinin etek kısmının hareketli olmasıyla da tüm dikkatler etek kısmına toplanıyor. Bu sayede bel kısmı kalın olan gelin adayları kaburga gelinlik içerisinde daha ince bir görünüme sahip oluyor. Kaburga gelinlik modeli çeşitleri;

  • Kaburga gelinlik tesettür modelleri
  • V yaka kaburga gelinlikler
  • Dantelli kaburga gelinlik modelleri
  • Uzun kollu kaburga gelinlik modelleri
  • İnce askılı kaburga gelinlikler
  • Straplez kaburga gelinlikler
manisagelinlik_kaburga_gelinlik_nedir_ne_degildir_aso_sumerler
Kaburga Gelinlik Modelleri – Manisa Gelinlik

Kaburga gelinlik modelleri etek özelliğiyle olduğu gibi farklı renk seçenekleriyle de gelinlerin beğenisini topluyor. Krem, kırık beyaz ya da fil dişi renkleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi Fransız güpürü, dantel, tül gibi kumaş seçenekleri arasından da kaburga gelinliğinizi seçebilirsiniz.

Manisa Gelinlik Markası: ASO Sümerler

Müstakbel çiftlerin en özel günlerinde yanında olan ASO Sümerler, 64 yıllık deneyimi ve tasarım gücüyle çiftlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. ASO Sümerler hazır gelinlik modelleri arasından seçim yapmak isteyen gelin adaylarının da özel dikim gelinliğiyle sadece kendilerine özel gelinliğe sahip olmak isteyen gelin adaylarının da isteklerini karşılıyor. Hazır ürün portföyündeki çeşitlilik ve özel dikim gücüyle ASO Sümerler gelin adaylarının hayatını kolaylaştırıyor. Manisa gelinlik markası ASO Sümerler’in bugünlere gelmesinde işine duyduğu saygı ve sevgi kadar müstakbel çiftlere gösterdiği özen ve değer de etkili.

    Yorum Yap

Total: