Ters Üçgen Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi

16 Eylül 2022
ters_ucgen_gelinlik_modelleri_manisa

Rüya gibi bir düğünle evlenmenin önemli adımlarından biri de gelinlik seçimidir. Gelinlik seçiminin bu kadar önemli olması gelin adaylarını çok zorlasa da atlamamaları gereken detay nasıl bir vücut tipine sahip olduklarıdır. Tarz, model, kumaş seçimi, renk tonu gibi ayrıntılar gelinlik modelleri arasından seçim yapılmasını kolaylaştırmaz aksine zorlaştırır. Çünkü vücut tipine göre gelinlik seçimi konusu atlandığında gelinliğinizin nasıl olduğunun da bir önemi kalmaz.

Gelinliği gösteren gelinlik modeliyle gelinlerin uyumudur. Bunun için de müstakbel gelinlerin vücut tiplerine göre gelinlik modellerine karar vermesi olmazsa olmaz kurallardan biri olmalıdır. Hafızalardan silinmeyen bir gelin olmak ya da düğün albümlerinize ne zaman bakarsanız bakın kendinizi beğenmenizin anahtarı bu içeriğimizde ve vücut tipine göre gelinlik seçimi serimize ait diğer içeriklerimizde saklı.

Beş gruba ayrılan vücut tipleri gelinlik seçiminde olduğu gibi abiye seçiminde hatta günlük kıyafet seçimlerinde bile oldukça etkili. Ters üçgen vücut tipine sahip gelin adayları için hazırlamış olduğumuz içeriğimizde kafanızdaki tüm soruları yanıtlamaya çalışacağız.

vucut_tipine_gore_gelinlik_modelleri_ters_ucgen
Manisa Gelinlik – Ters Üçgen Vücut Tipine Göre Modeller

Ters Üçgen Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri

Uzaktan bakıldığında ters üçgen görünümünü andıran vücut tipinde mükemmel bir görünüme sahip olmanın yolu görünümün dengeli olmasından geçer. Kısacası müstakbel gelinler zarif gelinlik modelleri arasından da seçim yapsa minimalist modelleri arasından da seçim yapsa görünümleri dengeli olmalıdır. Bunun en güzel örneği halter yaka, kalp yaka ya da straplez yaka ile geniş omuzlarını öne çıkarırken gelinliğin etek kısmının A kesim ya da prenses kesim olmasına dikkat etmektir. Müstakbel gelinler ufak ipuçlarıyla tarzlarına uygun olduğu gibi vücut tiplerine de uygun bir gelinlik modeli seçerek tam da istedikleri gibi bir gelin olabilir.

maniagelinlik_tersucgen_vucut_tipi_gelinlere_ozel
Gelinlik Modelleri – Ters Üçgen Vücut Tipi

Ters Üçgen Vücut Tipine Uygun Gelinlik Modelleri ASO Sümerler’de!

Benzersiz gelinlik koleksiyonuyla Manisa gelinlik denildiğine öne çıkan markalar arasına giren ASO Sümerler’in başarısı tesadüf değil. Özel dikim gelinlik ve hazır gelinlik koleksiyonuyla gelin adaylarına geniş bir ürün portföyü sunan ASO Sümerler, profesyonel yönlendirmeleriyle de karar sürecini kolaylaştırıyor. Gelinlerin de damatların da ne istediklerini çok iyi dinleyen ASO Sümerler, kaliteli ve profesyonel hizmetiyle en iyisi için durmadan çalışıyor.

Ters üçgen vücut tipine sahip gelin adaylarının tarzlarıyla uyumlu olacak şekilde çok fazla alternatifi var. Ancak doğru yönlendirilmeyen gelin adayları ne yazık ki farklı gelinlik modelleri üzerinden ilerliyor. Ters üçgen vücut tipine sahip gelin adaylarının iki önemli avantajı mevcut. Bunlardan biri geniş omuzları diğeri ise ince bacakları. Bu nedenle ters üçgen vücut tipindeki gelin adaylar halter yaka, straplez, asimetrik kesim, A kesim, prenses kesim ya da yırtmaçlı gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.    Yorum Yap

Total: