Devin Gelinlik Hakkında Merak Edilenler

30 Mart 2023
devin_akin_gelinlik_modeli

Güçlü oyuncu kadrosu ve özgün hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazanan Aile dizisi, başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ile olduğu kadar konusuyla da adından söz ettiriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve özgün hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazanan dizi, yayınlandığı günden bugüne her hafta çok konuşulanlar arasına girmeyi başarıyor. Devin Akın karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya güzelliğiyle olduğu kadar kıyafetleriyle de gündem oluyor. Öyle ki Aile dizisinde yer alan Devin (Serenay Sarıkaya) ve Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) çiftinin düğünleri kadar Devin Akın’ın tarzıyla uyumlu retro gelinliği de dikkatleri çekti.

Devin gelinlik ya da Seranay Sarıkaya gelinlik olarak araştırılan gelinlik modeli hem dizi severleri hem de sosyal medyayı ikiye böldü. Devin gelinlik modelini sevenler kadar sevmeyenler de çoktu. Gündeme damga vuran Aile dizisini ve düğün bölümünün çok konuşulanları arasında girmeyi başaran Serenay Sarıkaya gelinlik modelini sizin için inceledik.

Çok Konuşulan Serenay Sarıkaya Gelinliği

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin karakterinin giydiği korseli ve retro gelinlik kendine has tasarımıyla gündeme damgasını vurdu. Kumaş seçimi, tarzı, korse detayı ve etek kesimiyle gelinlik modeli Devin Akın’ın güzelliğini de ön plana çıkardı. Korseli ve retro detaylara sahip gelinlik modelindeki her detay karakterin güzelliğini, zarafetini ve tarzını ortaya çıkarmak için kullanıldı.

manisa_gelinlik_derin_akin_gelinlik
Derin Akın Gelinlik

Kalın bir korsenin tercih edildiği gelinlik modelinin üst kısmı; tarzı, dokusu ve tasarımıyla gelinliğin Devin Akın’ın üzerine tam olarak oturmasını sağladı. Korsenin alt kısımdaki detayları gelinliğe romantik bir hava katarken, gelinin belinin inceliğini de ortaya çıkardı. Serenay gelinlik modelini ortaya çıkaran detaylar arasında saç, duvak, küpe ve eldiven seçimi de vardı. Devin Akın tarzıyla ve vücut tipine uyumlu seçmiş olduğu gelinlik modeliyle hayalindeki düğüne sahip olamasa da gelinliğe sahip oldu.

Sevilen Dizi Karakterlerinin Gelinliklerinden İlham Al

Dizi dünyası, izleyicilere pek çok ilham verici hikâye ve karakter sunuyor. Bu karakterlerin gelinlikleri de genellikle büyüleyici oluyor ve izleyicilere farklı gelinlik tasarımları için ilham kaynağı oluyor. Bu sayede gelin adayları hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok sevdikleri dizi karakterlerinin gelinlik seçimlerinden ilham alıyor. Düğün hazırlık sürecinde belki de en zor kararlardan biri olan gelinlik seçimimi kolaylaştırmanın pek çok yolu var. Bunlardan biri de çok konuşulan dizi gelinlerinden ya da ünlü gelinlerden, fikir almaktan geçiyor. Örneğin; Devin gelinlik modelinden yararlanabileceğiniz gibi Selena Gomez gelinlik, Zeynep Bastik gelinlik gibi ünlülerden de yararlanabilirsiniz. Her biri kendine özgü bir tarza sahip olan bu gelinlikler, gelin adaylarına ilham kaynağı olabilir. Böylece farklı gelinlik tasarımları arayanlar için kılavuz görevi görebilir.

ASO Sümerler ile Büyüleyici Bir Gelin Ol

Gelinlik seçmek, müstakbel gelinlerin hayatındaki en önemli kararlardan biridir. Bu nedenle, gelinlik seçimi sırasında dikkatli olmak, doğru seçimi yapmak ve doğru marka ile çalışmak çok önemlidir. Modeller arasından seçim yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır.

devin_akin_tarzi_nedir
Devin Akın Tarzı
  • Vücut Tipi
  • Tarz
  • Beden Ölçüsü
  • Düğün Mekânı
  • Gelin & Damat Uyumu

Gelinlik seçiminizi doğru yaparak, en özel gününüzde tam da istediğiniz gibi bir gelin olabilirsiniz. Tam da bu nedenle farklı tarzlara sahip yeni sezon gelinlik modellerimizi inceleyerek hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

    Yorum Yap

Total: