Yelekli Damatlık Modelleri

19 Haziran 2023
manisa_damatlik_adresi_yelekli_damatlikler

Düğün deyince akla ilk gelen şey gelin ve damadın kıyafetleridir. Bu nedenle her iki kıyafetin seçimine ve detaylarına özen göstermek gerekir. Özellikle damatlık seçimi yaparken dikkatleri üzerine çeken, şık bir damat olmak için yelekli damatlık modelleri çok idealdir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan, usta dokunuşlara sahip, çeşitli renk seçeneklerinin mevcut olduğu yelekli modeller damada karizmatik bir görünüm kazandırır.

Yelekli damatlık modelleri tercih ederken kravat ve papyon gibi aksesuarlarla zevke uygun tercihlerde bulunmakta mümkün olabiliyor. Tüm bu seçimleri renge ve kişisel zevklere göre yapan bir damadın şık olmaması imkansızdır.

Close Up Of Man Buttoning His Suit and Jacket and Groom Detail

Siyah Yelekli Modeller

Yelekli damatlık seçerken siyah renk yelekli modeller en çok tercih edilen modeller arasındadır. Modern ve klasik bir görünüm yakalamayı sağlayan çizgili siyah renk yelekli modeller papyon veya kravat ile tercih edilebilir. Mat ya da parlak kumaşlar ile siyah renk çok şık bir görünüm kazandırmaktadır. Salon düğünlerinde parlak kumaştan tasarlanan siyah yelekli damatlar öne çıkarken açık hava düğünlerinde mat tonlarda bir yelek tercih etmek yerinde olacaktır. Siyah rengin asilliğinden yararlanmak için gömlek ve mendilde siyah seçilebilir.

Gri Yelekli Damatlıklar

Şıklıktan ödün vermeyen bir renktir gri.  Damatlıklarda da gri renk seçimi ve yine aynı renkte yelek seçimiyle dikkat çekici hale gelinebilir. Gri yelekli damatlıklarda kravat fazla hoş durmayabilir. Dolayısıyla papyonlu veya papyonsuz olarak bu takımlar kullanılabilir. Kemer ile kombinlenebilen gri yelekli damatlıklar sade ve şık bir görünüm oluşturmak isteyen damatlar için ideal bir seçenektir.

Bordo ve Lacivert Yelekli Modeller

manisa_damatlik_modelleri_aso_sumerler
Manisa Damatlık Modelleri

Tercihini klasik siyah renkten yana kullanmak istemeyen damat adayları için borda ve lacivert tonlar son dönemlerde oldukça popülerdir. Kendine has havası olan bu renklere sahip yelekli damatlıklar papyon ve kravatla tercih edilebilir. İsteğe bağlı olarak kravatsızda kullanılabilir.

Spor kesim damatlık seçiminde bulunacak adaylar için bordo ya da lacivert yelekli modeller çok modern bir karizma kazandırabilir. Genellikle kış mevsiminde yapılacak düğünle için bordo tonlar, yaz ve bahar mevsimi için lacivert ve mavi tonlar tercih edilmektedir.

Şıklığı yakalarken damat adayının içine sinen rengi seçmesi de çok önemlidir. Böylelikle damat adayı hem daha özgüvenli hem de daha enerjik olarak herkesi kendine hayran bırakabilir.

Bej veya Kahverengi Yelekli Modeller

damatlik_fiyatlari_ve_trendleri
Manisa Damatlıklar Hakkında Merak Edilenler

Casual ve doğal bir görünüm yakalamak isteyenler damat adayları için bej veya kahverengi tonlarındaki yelekli damatlıklar tercih edilebilir. Bu renkler, yaz düğünleri veya açık havada gerçekleşen etkinlikler için uygun olabilir.

    Yorum Yap

Total: